Cyklistika a turistika

Třeboňsko je rájem cyklistů i oblíbeným místem výletů

Oblast Třeboňska je protkaná hustou sítí turistických tras a cyklotras i naučných cyklostezek. Rovinatá krajina je ideální pro nenáročnou cykloturistiku okolo zdejších rybníků, pro odpočinkové vycházky přírodou, nordic walking nebo in-line bruslení.

Okolí Třeboně nabízí asi nejbohatší a nejlépe značenou síť turistických cyklotras a cyklostezek v České republice. Místní krajinu tak můžete poznávat ze sedla kola i při pěších výletech po naučných stezkách. Nejdelší z nich je naučná stezka Okolo Třeboně, která vás provede okruhem dlouhým 39 kilometrů. Z informačních tabulí na trase se dozvíte o rybniční soustavě, rašeliništích, lesních komplexech, ale také o historickém vývoji oblasti. Oblíbené jsou i naučné stezky Rožmberk a Cesta kolem Světa, která svou 14 km dlouhou trasou opisuje břehy rybníka Svět.

Najdou se zde i cyklostezky či komunikace s minimálním provozem a hladkým asfaltovým povrchem, které jsou vhodné pro in-line bruslení. V jižních Čechách se rovněž nabízejí skvělé podmínky pro provozování módní sportovní a turistické aktivity zvané nordic walking. Se speciálními hůlkami se můžete volně projít po loukách i turistických stezkách. 

Další fotografie

 
Obrázek

Líbil by se Vám život v Třeboni?

Tak proč si zde nepořídit vlastní bydlení

  • OkSkvělá poloha mezi centrem města a přírodou
  • OkNa dosah jsou lázně, cyklostezky, památky, golf
  • OkVkusné bydlení s úsporou na energiích

Chci si prohlédnout nabídku bytů

Domluvit prohlídku

Přijďte se podívat na byt osobně. Pro usnadnění komunikace vyplňte, prosím, základní údaje.

O projektu

Bytový dům v Lukách se nachází nedaleko centra města Třeboň, které patří mezi nejkrásnější místa jižních Čech. Toto lázeňské město je součástí chráněné krajinné oblasti Třeboňsko a biosférické rezervace UNESCO.

Prodejce: Zdeněk Křivský, +420 604 651 004, info@bytytrebon.cz

Domluvit prohlídku
Kontaktujte násKontaktujte nás
Byty jsou již dokončené a zkolaudované

Kontakt

TOPlist