Lokalita

Lokalita umístění

 

Mapa lokality

 

Bytový dům v Lukách se nachází nedaleko centra města Třeboň, které patří mezi nejkrásnější místa jižních Čech. Toto lázeňské město je součástí chráněné krajinné oblasti Třeboňsko a biosférické rezervace UNESCO. 

 

TřeboňDeveloperský projekt v Lukách je situován asi 750 m severovýchodně od historického centra Třeboně směrem k lokalitě Na Kopečku. Obyvatelé moderní novostavby mají tak blízko do města i do přírody. Poloha domu zaručuje krásné výhledy do okolí, relaxaci a odpočinek s minimem rušivých vlivů. Veškerou občanskou vybavenost najdete přímo v Třeboni (školy, úřady, banky, sportoviště, wellness, kino, obchody, restaurace). Dům je díky svému umístění na naučné stezce Okolo Třeboně ideálním výchozím bodem pro cyklistiku i pěší výlety.

 

Dominantou Třeboně je renesanční zámek se zahradami,
soubor renesančních a barokníchlázně měšťanských domů na náměstí a v neposlední řadě městský pivovar Regent se staletou tradicí. Ve městě je velice rozvinuté lázeňství. Léčebnou péči poskytují Bertiny lázně a Lázně AuroraTřeboňské lázně se zaměřují na léčbu pohybového aparátu, jsou ale i místem odpočinku. Wellness nabídka zahrnuje masáže, bazén se slanou vodou, sauny, páru i relaxaci při lázeňských procedurách.

Domluvit prohlídku

Přijďte se podívat na byt osobně. Pro usnadnění komunikace vyplňte, prosím, základní údaje.

Památky Třeboňska

Slavnou lázeňskou tradici, ale také romantický zámek, bývalý...

Všechny zajímavosti

Máte dotaz?

O projektu

Bytový dům v Lukách se nachází nedaleko centra města Třeboň, které patří mezi nejkrásnější místa jižních Čech. Toto lázeňské město je součástí chráněné krajinné oblasti Třeboňsko a biosférické rezervace UNESCO.

Prodejce: Zdeněk Křivský, +420 604 651 004, info@bytytrebon.cz

Byty jsou již dokončené a zkolaudované

Kontakt

TOPlist