Lokalita

Lokalita umístění

 

Mapa lokality

 

Bytový dům v Lukách se nachází nedaleko centra města Třeboň, které patří mezi nejkrásnější místa jižních Čech. Toto lázeňské město je součástí chráněné krajinné oblasti Třeboňsko a biosférické rezervace UNESCO. 

 

TřeboňDeveloperský projekt v Lukách je situován asi 750 m severovýchodně od historického centra Třeboně směrem k lokalitě Na Kopečku. Obyvatelé moderní novostavby mají tak blízko do města i do přírody. Poloha domu zaručuje krásné výhledy do okolí, relaxaci a odpočinek s minimem rušivých vlivů. Veškerou občanskou vybavenost najdete přímo v Třeboni (školy, úřady, banky, sportoviště, wellness, kino, obchody, restaurace). Dům je díky svému umístění na naučné stezce Okolo Třeboně ideálním výchozím bodem pro cyklistiku i pěší výlety.

 

Dominantou Třeboně je renesanční zámek se zahradami,
soubor renesančních a barokníchlázně měšťanských domů na náměstí a v neposlední řadě městský pivovar Regent se staletou tradicí. Ve městě je velice rozvinuté lázeňství. Léčebnou péči poskytují Bertiny lázně a Lázně AuroraTřeboňské lázně se zaměřují na léčbu pohybového aparátu, jsou ale i místem odpočinku. Wellness nabídka zahrnuje masáže, bazén se slanou vodou, sauny, páru i relaxaci při lázeňských procedurách.

Domluvit prohlídku

Přijďte se podívat na byt osobně. Pro usnadnění komunikace vyplňte, prosím, základní údaje.

Cyklistika a turistika

Oblast Třeboňska je protkaná hustou sítí turistických tras a cyklotras...

Všechny zajímavosti

Máte dotaz?

O projektu

Bytový dům v Lukách se nachází nedaleko centra města Třeboň, které patří mezi nejkrásnější místa jižních Čech. Toto lázeňské město je součástí chráněné krajinné oblasti Třeboňsko a biosférické rezervace UNESCO.

Prodejce: Zdeněk Křivský, +420 604 651 004, info@bytytrebon.cz

Byty jsou již dokončené a zkolaudované

Kontakt

TOPlist