Standardy

Dům je třípodlažní s prvním zvýšeným podlažím, třetí podlaží je ustupující s velkými prostorovými terasami. Ke každému bytu náleží komory, které jsou uzamykatelné. Každý byt má terasu nebo balkón. V domě je 38 bytů a 4 ateliéry. Je zde také možnost dokoupení parkovacího stání.

 

V objektu je osobní výtah. Přístup do všech NP je možný využívat jako bezbariérový. Příslušenství bytů tvoří skladovací kóje (sklepy), které jsou přístupné ze společné chodby. 

 

Standardy bytů

 

Obklady 

Bytové jednotky jsou v patrech rozděleny na "ŠEDÉ" a "HNĚDÉ" dle odstínů obkladů v koupelnách.

  • ŠEDÉ: Dlažba TAHITI 330 x 330mm; Obklad LAURA 250 X 330mm
  • HNĚDÉ: Dlažba HAWAI 330 x 330mm; Obklad LAURA 250 X 330mm
Koupelna hnědá  Koupelna hnědá Koupelna šedá   Koupelna šedá

 Dveře 

Byty jsou opatřeny kvalitními dveřmi od firmy SAPELI

  • Prosklené dveře - Standard model 40 - barva fólie javor/hruška
  • Plné dveře - Standard model 10 - barva fólie dle plánku javor/hruška
  • Vstupní dveře - Standard model 10 - barva fólie OLŠE - odstín č. 65 

 

Podlahy 

V bytech jsou položeny plovoucí podlahy. K bytům s "šedou" koupelnou náleží podlahy v tónu šedé se vzorem prken, u bytů s "hnědou" koupelnou jsou plovoucí podlahy laděny do hněda a mají vzorek parket.

Podlahy šedá  Podlahy šedá  Podlahy hnědá  Podlahy šedá

Úspora energie a ochrana tepla

 

Na navrhovaný objekt byl zpracován průkaz energetické náročnosti budovy PENB. Z tohoto průkazu vyplývá, že navrhovaný objekt bytového domu je zařazen do skupiny C, a proto vyhovuje normativním požadavkům na úspory tepla a energie. 

 

Technické řešení domu

 

Obvodový plášť domu je navržen z cihelných bloků tl. 300 mm zateplených kontaktním systémem s použitím tepelného izolantu fasádního polystyrénu tl. 120 mm – 140 mm. Stropní konstrukce je navržena z filigránových železobetonových desek a je vyrobena jako prefabrikát. Konstrukční systém domu je navržen jako stěnový příčný, nosnými konstrukcemi jsou cihelné zdi. Vnitrobytové příčky jsou navrženy z cihelných bloků tl. 115 mm.

 

Okna a balkónové dveře jsou v plastových rámech se zasklením dvojsklem. Vnitřní dveře jsou obložkové ve standardním provedení. Vstupní dveře do jednotlivých bytů jsou s požární odolností dle projektové části „Požární bezpečnost staveb".

 

V objektu je navrženo vytápění plynovými nástěnnými kondenzačními kotli. Kotle jsou zapojeny do kaskády a řídí je nadřazená regulace - viz samostatná část měření a regulace. Zabezpečení kotelny řeší MaR. Kotelna je větrána VZT zařízením pro zabezpečení 0,5 násobné výměny vzduchu za hodinu.

Stavba Technické zázemí  Vizualizace domu   Realizace domu

 

 Otopný systém tvoří dle požadavku v převážné míře podlahové vytápění, v koupelnách jsou osazena trubková tělesa, (žebříky) Radik RONDO. Do společných místnosti s nutností temperance, jsou osazena desková otopná tělesa Radik VK v provedení kompakt.

  

Dokončení výstavby a kolaudace bytového domu je plánována na září 2013! 
Během výstavby projektu jsou možné klientské změny! 

Domluvit prohlídku

Přijďte se podívat na byt osobně. Pro usnadnění komunikace vyplňte, prosím, základní údaje.

Památky Třeboňska

Slavnou lázeňskou tradici, ale také romantický zámek, bývalý...

Všechny zajímavosti

Máte dotaz?

O projektu

Bytový dům v Lukách se nachází nedaleko centra města Třeboň, které patří mezi nejkrásnější místa jižních Čech. Toto lázeňské město je součástí chráněné krajinné oblasti Třeboňsko a biosférické rezervace UNESCO.

Prodejce: Zdeněk Křivský, +420 604 651 004, info@bytytrebon.cz

Byty jsou již dokončené a zkolaudované

Kontakt

TOPlist