Byt jako investice

Apartmánový byt v Třeboni, rozumná investice

 

V dnešní uspěchané a nejisté době se investice do bydlení a nemovitostí jeví stále jako jedna z nejlepších a nejjistějších možností jak rozumně uložit a zhodnotit své úspory. Koupí apartmánového bytu v nově vystavěném bytovém domě „v Lukách" v Třeboni výhodně investujete své úspory s vidinou reálné možnosti jejich návratnosti v rozumném časovém horizontu a zároveň si pořídíte moderní apartmán pro vlastní užití a rekreaci.

 

Příklad návratnosti investice bytu:

 

Koupě apartmánu o velikosti 2 KK, 49,4 m2 cena: 1 739 198,- Kč

V okolí Třeboně se pohybují ceny apartmánů v sezoně tj. od 1.5. do 30.9. cca. 1000,- Kč/noc. To znamená, že když zakoupíte apartmán za účelem nejenom soukromým, ale i jeho dalšího pronajímání lze celkem s jistotou počítat s reálnou návratností této investice.

 

Za každý průměrný měsíc 30dní v sezoně (při plné vytíženosti) můžeme za tento apartmán inkasovat cca. 30 000,- Kč. Po odečtení nákladů na provoz cca. 25 000,- Kč. Pokud tuto částku vynásobíme počtem pěti měsíců v sezóně, dostáváme se na částku 125 000,- Kč za jednu sezónu.

 

Investice do výše uvedeného apartmánu 2 KK se Vám tedy může vrátit výhledově do patnácti let, kdy částka z pronájmů dosáhne výše cca. 1 875 000,- Kč.

Přihlédneme-li k tomu, že jsme brali v úvahu obsazení apartmánu pouze v hlavní sezoně, to jest pět měsíců v roce, můžeme počítat, že při částečném obsazení apartmánu po zbytek roku se doba návratnosti investice ještě zkrátí. 


Bytový dům v Lukách Město Třeboň  Byt   Lázně

 

Když investovat, tak do budoucnosti. A budoucnost má takové místo, které disponuje bohatou historií a širokými možnostmi využití v současnosti. Bytový dům v Lukách spojuje moderní architekturu s pohodlím moderního života, které zaručí kvalitní novostavba, to vše nedaleko centra lázeňského města Třeboň.

Domluvit prohlídku

Přijďte se podívat na byt osobně. Pro usnadnění komunikace vyplňte, prosím, základní údaje.

Lázně

Procedury v lázních nejsou jen pro nemocné, jsou také vyhledávanou...

Všechny zajímavosti

Máte dotaz?

O projektu

Bytový dům v Lukách se nachází nedaleko centra města Třeboň, které patří mezi nejkrásnější místa jižních Čech. Toto lázeňské město je součástí chráněné krajinné oblasti Třeboňsko a biosférické rezervace UNESCO.

Prodejce: Zdeněk Křivský, +420 604 651 004, info@bytytrebon.cz

Byty jsou již dokončené a zkolaudované

Kontakt

TOPlist