Byt jako investice

Apartmánový byt v Třeboni, rozumná investice

 

V dnešní uspěchané a nejisté době se investice do bydlení a nemovitostí jeví stále jako jedna z nejlepších a nejjistějších možností jak rozumně uložit a zhodnotit své úspory. Koupí apartmánového bytu v nově vystavěném bytovém domě „v Lukách" v Třeboni výhodně investujete své úspory s vidinou reálné možnosti jejich návratnosti v rozumném časovém horizontu a zároveň si pořídíte moderní apartmán pro vlastní užití a rekreaci.

 

Příklad návratnosti investice bytu:

 

Koupě apartmánu o velikosti 2 KK, 49,4 m2 cena: 1 739 198,- Kč

V okolí Třeboně se pohybují ceny apartmánů v sezoně tj. od 1.5. do 30.9. cca. 1000,- Kč/noc. To znamená, že když zakoupíte apartmán za účelem nejenom soukromým, ale i jeho dalšího pronajímání lze celkem s jistotou počítat s reálnou návratností této investice.

 

Za každý průměrný měsíc 30dní v sezoně (při plné vytíženosti) můžeme za tento apartmán inkasovat cca. 30 000,- Kč. Po odečtení nákladů na provoz cca. 25 000,- Kč. Pokud tuto částku vynásobíme počtem pěti měsíců v sezóně, dostáváme se na částku 125 000,- Kč za jednu sezónu.

 

Investice do výše uvedeného apartmánu 2 KK se Vám tedy může vrátit výhledově do patnácti let, kdy částka z pronájmů dosáhne výše cca. 1 875 000,- Kč.

Přihlédneme-li k tomu, že jsme brali v úvahu obsazení apartmánu pouze v hlavní sezoně, to jest pět měsíců v roce, můžeme počítat, že při částečném obsazení apartmánu po zbytek roku se doba návratnosti investice ještě zkrátí. 


Bytový dům v Lukách Město Třeboň  Byt   Lázně

 

Když investovat, tak do budoucnosti. A budoucnost má takové místo, které disponuje bohatou historií a širokými možnostmi využití v současnosti. Bytový dům v Lukách spojuje moderní architekturu s pohodlím moderního života, které zaručí kvalitní novostavba, to vše nedaleko centra lázeňského města Třeboň.

Domluvit prohlídku

Přijďte se podívat na byt osobně. Pro usnadnění komunikace vyplňte, prosím, základní údaje.

Cyklistika a turistika

Oblast Třeboňska je protkaná hustou sítí turistických tras a cyklotras...

Všechny zajímavosti

Máte dotaz?

O projektu

Bytový dům v Lukách se nachází nedaleko centra města Třeboň, které patří mezi nejkrásnější místa jižních Čech. Toto lázeňské město je součástí chráněné krajinné oblasti Třeboňsko a biosférické rezervace UNESCO.

Prodejce: Zdeněk Křivský, +420 604 651 004, info@bytytrebon.cz

Byty jsou již dokončené a zkolaudované

Kontakt

TOPlist